Skip to content

Beko Kombi Servisi

Beko Kombi Servisi

Hizmet Kategorilerimiz

Beko kombi servisi olarak tüm istanbul avrupa yakasında siz değerli tüketicilerimize kaliteli hizmet sunabilmek adına profesyonel kadromuz ile kusursuz hizmet sağlamaktayız.

Beko kombi bakımları – Beko kombi arıza işlemleri uzman kadromuz ile aynı gün yapılmaktadır.

beko kombi servisi
beko kombi servisi

İstanbul Beko Kombi Servisi

Evinizde veya işyerinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazlarınızın yılda 1 kez bakımını yaptırmayı lütfen unutmayınız. Aksi takdirde ileri dönük arızaya sebep olacaktır.

Kombi cihazları kendi aralarında 2 sınıfa ayrılmaktadırlar Yoğuşmalı Kombi Cihazları – Hermatik Kombi Cihazları olarak.

Beko ülkemiz genelinde en çok kullanılan markalardan biridir. Beko markasının hizmetlerini sunmak da öyle kolay bir durum değildir. Fakat Beko Servisi bu görevi üstlenerek yıllardır en iyi en mükemmel hizmetlerini tüketici huzurlarına kadar taşımaktadır. Teknik açıdan en iyi hizmetleri sunuyor olmanın verdiği gurur ile de çalışmalarını yine geliştirerek tüketici karşısına geçmektedir. Beko Kombi Tamircisiher anlamda kombi sorunlarınızı çözümleyecektir.
Firmamızın amacı her daim en iyi olabilmek, tüketicilerine her anlamda güven verebilmek, her açıdan seçilebilmek, güvenle anımsanabilmek ve her bir sorunda aranabilmektir.

Bu nedenle de görevlerinin bilincinde olarak hareket etmekte çalışmalarına da bu açıdan yön vermektedir. En önemlisi de görevini başarılı bir şekilde tamamlayarak tüketicilerinin her birine beklediği huzur ve mutluluğu yaşattırmaktadır. Belki de bu yüzdendir ki hiçbir tüketici seçimlerinde pişmanlığı yaşamamış aksine memnuniyeti kendine ilke edinmiştir. Çünkü artık her bir sorununda arayabileceği yardımlar alabileceği, huzura ulaşabileceği ve her açıdan beklediği konforu yaşayabileceği bir firma vardır. Beko Servisi işte bu sebeple kendimizle aynı zamanda bünyemizde çalıştırdığımız ekibimizle gurur duymaktayız.

Beko Teknik Servis

Sizleri yine mağdur etmemek adına elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Tek isteğimiz ise bizlere güvenmeniz bizleri bu anlamla tercih ederek yakınlarınıza da bizleri tavsiye edebilmenizdir. Bunun için de aslında elimizden ne gelirse yapmaya hazır bulunuyor siz değerli tüketicilerimizi hiçbir zaman sorunlarla karşı karşıya bırakmıyoruz. Hedefimiz ise gittiğimiz her bir adresten başarılı sonuçlarımızla çıkabilmek ve tüketicilerimizin yüzlerindeki gülümsemelere sebep olabilmektir.
İşte bu yüzden de Beko Kombi alanında beklenilenin de üstünde hizmetler sunuyor tüketicilerimiz bizleri seçerek memnuniyeti yaşasın diye ne gerekirse yapıyoruz. Bizleri tercih edin zaten farkı sizler de görerek yaşayacaksınız. Sorunlarınız son bulmuş, bir daha aynı sorun tekrarlanmamış her zaman huzur ve konfor sizlerle olacak… İşte bu yüzden de diyoruz ki Beko kombi sorunu yaşamak yerine seçimlerinizi bizlerden yana kullanın her zaman rahatlığı yaşayan sizler olun…

Beko Kombi Bakımı

Evinizde veya işyeri ofisinizde kullanmakta olduğunuz kombi cihazınızın yılda bir kez bakıma ihtiyaç olduğunu unutmayınız. Bakımı yapılmayan kombi cihazları çalışma bakımından performanstan düşmekte gerek elektrik gerekse gaz sarfiyatını iyice yükseltmektedir. İşte bu yüzden tüketicilerimize önemle kombi bakımını yaptırmalarını söylüyoruz.

Peki beko kombi bakımını servis nasıl yapıyor ? işte bu sorunun cevabı oldukça basittir. Kombi cihazının tüm kapakları sökülerek yanma odası tozları ilk olarak temizlenir, tesisat suyu boşaltılarak genleşme tankı havası kontrol edilerek eksik ise tamamlanır. Daha sonrasında filitreler değiştirilerek fan motoru ve hortumlar tüm gözenekler iyice temizlenip toparlanmaya başlanır. Daha sonrasında yağlanması ve temizlenmesi gereken parçalar bakım yapılarak cihaz toparlanıp teste alınır. İleri dönük arızaya sebep olacak parçalar iyice gözden geçirilir.

Yukarıda saydığımız kombi bakım aşamalarından sadece bir kaç tanesidir. Daha detaylı bilgiyi müşteri hizmetlerimizden alabilirsiniz.

beko-kombi-petek-temizligi

Beko Kombi Petek ve Radyatör Temizliği

Beko Kombi Petek temizliği servisi ; Kullanım yılına bağlı olarak kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, kapalı devre ısıtma sistemleri içerisinde kireç, kışır, tortu , balçık ve çamurlaşma olur, özellikle çamurlaşma yerden ısıtma sistemlerinde daha sık olarak görülür. Ortaya çıkan bu maddeler, ısıtma sistemlerinde, ısınma sorunlarına, iyi ısınamama ve pahalı ısınma sorunlarına neden olurlar. Oluşumların ısıtma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar; – Isı sirkülasyonunun tam olarak yapamamasından kaynaklanan ısı sorunları meydana gelmektedir petek temizleme şirketimiz bu tür sorunlara teknolojik çözüm sunmaktadır .

  •  Peteklerde ısının her yere aynı verimle dağılamaması, özellikle peteklerin alt kısmında oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlar gözlemlenmiştir . 
  •  Yerden ısıtma sistemlerinde çamurlaşma ve tortulaşma nedeni ile, tıkalı boruların geçtiği alanlarda ısınmama sorunları. 
  •  Tesisat ve peteklerde oluşan kirliliğin kombiye taşınması sonucunda, pompa ve eşanjör sorunlarının yaşanması . 
  •  Kireç ve tıkanma nedeni ile eşanjörün istenilen sıcak suyu üretememesi. 
  •  Kir ve tortu nedeni ile, kombinin 2-3 dakika zarfında yüksek dereceye ulaşıp kendini kapatması sonucu sirkülasyonun yapılamaması. 
  •  Sistemin çürümesi, yerden ısıtma borularında çatlakların oluşması.

Sonuç : Büyük enerji maliyetleri, tamir masrafları ve ısınma sorunları.

Çözüm : İlk önce ısıtma sistemlerinin, kesinlikle hiçbir metale zararı dokunmayan, KOMBİ VE SİSTEM TEMİZLEME KİMYASALIMIZ ile peteklerin temizlenmesi sonra SİSTEM KORUMA KİMYASALLARIMIZ ile sistemin muhafazaya alınması.

Sonuç : İlk günkü gibi sistemin çalışma performansına gelmesi , çalışma yılının uzaması ve akar yakıt tasarrufu.

kombi-müsteri-hizmetleri

Beko Kombi Servisi Çağırmadan Önce Yapılacaklar !

Beko kombi arızalarında kullanıcılarımızın bazıları servis yardımı almak ister bazıları da kendinin yapabileceği işlemler var mıdır araştırmak ister. Beko kombide her arıza durumunda servisi aramak gerekmez. Bazen servis öncesi birkaç işlem uygulandığında da sorun çözümlenebilmektedir. Bizler de servis öncesi yapılacaklar bilgisini sizlere sunacağız.

Beko kombiniz diyelim ki arızalandı ne sıcak su veriyor ne de petekleri ısıtıyor… Bu durumda ilk başta ocağınıza bakın. Ocağınızda da çalışma performansı yok ise bu durumda bilin ki dairenizde gaz yok. Direk kapının dışında yer alan gaz vanasına bakın. Gaz vanası K(kapalı) tarafta ise A (açık) tarafa alın. Ya da boru ile aynı hizada olmasını sağlayın. Zaten açık durumda ve dairede ocakla beraber Beko kombi de çalışmıyorsa bu durumda doğalgaz çalışması da olabilir faturanızı ödemede geciktiyseniz kesinti de olabilir.

Bu konudaki bilgi ve yardımları doğalgaz firmasından almanız gerekir. Eğer ocağınızın çalışmasında herhangi bir sorun yok Beko kombi çalışmıyor durumda ise sorun tamamen kombi ile alakalıdır. Bu durumda da kombi su olmadan çalışmaz düşüncesi ile su barına bakın. Bar değeri düşük olduğunda yükseltin, yüksek olduğunda ise hemen kalorifer havasını alarak düşürün. Normal bar değeri gösteriyor ya da bu işlemleri yapmanıza rağmen düzelme olmuyor ise son işlem olan cihazı resetleme uygulamasını yapın.

Beko klimayı resetleme her zaman için işe yarar bir uygulama olsa da arızalı parçalar var ise işe yaramaya da bilir. Bu durumda işlemi birkaç kez deneyin. Sorun düzelmez ise kombi içindeki parçalarda sorun olabilecek düşüncesi ile servisi arayarak yardımlar alın.

beko-kombi-servisleri

Beko Kombi Servis Hizmetlerimiz 

Kombi ServisiBeko Kombi Servisi
Tüm Markalara 7/24 Acil Servis
Avcılar Kombi Servisi olarak; bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin tamamında sizlere bir telefon kadar yakınız.
Kombi BakımıBeko Kombi Bakımı
Sorunsuz Kombiler İçin İtinalı Bakım

Kombilerinizin sorunsuz çalışması için bakımlarını itina ile yapıyoruz. Kış gelmeden kombilerinize muhakkak bakım yaptırmanızı ve bakım yaptıracağınız servisleri iyi seçmenizi tavsiye ederiz.
Kombi ArızaBeko Kombi Arıza
Tüm Arıza Tamirlerimizde 1 Yıl Garanti

Her markadan Kombi arıza tamiri için bizi arayabilir, İstanbul Avrupa yakasıdaki bütün semtler için teknik destek isteyebilirsiniz. Tamir ettiğimiz tüm cihazlar firmamızın 1 yıl garantisi altındadır.
Petek BakımıBeko Kombi Petek Bakımı
2 Saatte Tüm Petekleriniz Tertemiz

Peteklerinizi sökmeden, evinizi veya işyerinizi kirletmeden, kimyasal ilaç ile tüm tesisatınızı önce ön yıkama, sonrasında ise kimyasal solüsyonun sisteminizde bekletilmesi ile tüm sisteminizi temizliyoruz.
Beko Kombi Arızaları ve Çözümleri ?

E03 Arızası: Aşırı ısınma sorunu: Kombide aşırı ısınma durumunun söz konusu olduğunu belirtir. Aşırı ısınma durumunda limit termostatı arızası ile karşılaşılmaktadır. Bu duruma kullanıcı olarak müdahale edemezsiniz. Bu sebeple de çözüm için servisi arayarak yardım almalısınız.

0850 304 63 78 numaralı telefonumuzu yardım için arayabilirsiniz.

E04-E05-E06-F23 Arızası: Prosestat sorunu: Kombide hava akımının sağlanmasına yardımcı olan prostat’da sorun olduğunu belirten arıza kodlarıdır. Bu 4 arıza kodunun anlamı da aynıdır. 4 ü de aynı sorunun yaşandığını belirtir. Bu durumda kullanıcı olarak hiçbir müdahaleyi gerçekleştiremezsiniz. Çözüm için de mutlaka servisi çağırmalısınız.

E08-E82 Arızası: İyonizasyon sorunu: Kombide ateşlemeye yardımcı olan iyonizasyon’da sorun olduğunu belirten hata kodlarıdır. Elektrot sorunu olduğu için servis müdahalesi gerekmektedir. Bu sorun bir nevi elektronik kart arızası da olabilmektedir. Çözüm ancak servis müdahalesi sonrasında sağlanabilir. Bu nedenle de mutlaka servisi çağırarak yardım almalısınız.

E09 Arızası: Gaz valfi geri besleme sorunu: Kombide böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman yapmanız gereken Beko Kombi Servisi’ni aramak olsun. Çünkü bu durum karşısında kullanıcı olarak yapabileceğiniz herhangi bir işlem olmamaktadır.

E12-E21-F25 Arızası: Elektronik Kart Sorunu: Kombinin beyni olarak kabul edilen ve kombide bulunan parçaların çalışmasında katkıda bulunan emir aldıkları elektronik kartın arızalı olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda cihazdan bir performans beklenilemez. Kart arızalı olduğu için hiçbir parça çalışmak için emri karttan alamaz. Bu sebeple de kombi her iki konumda da çalışmaz. Kombinin çalışması adına da kart tamir ya da değişim uygulaması gerekebilir. Bunun için Beko Kombi Servisi’nden yardım almalısınız.

F13 Arızası: Reset kilitlenmesi sorunu: Kombide bulunan resrt butonunda sorun olduğunun belirten hata kodudur. Bu durumda butona ya uzun süre basılmış öyle hataya geçmiştir ya da butona basılamıyordur. Cihazı elektrik beslemesinden kapatıp yeniden açarsanız sorun düzelecektir.

F22 Arızası: Düşük voltaj sorunu: Beko kombide özellikle de kış aylarında karşımıza çıkan hata kodlarından biridir. Şebeke voltajında meydana gelen dalgalanmalar sebebi ile kombiye gelen voltajın şu anlık düşük olduğunu belirtir. Bu durumda bir süre kadar voltajın düzene girmesini beklemelisiniz. Voltaj düzelmesine rağmen sorun devam ederse servisi aramanız gerekmektedir. Düşük gelen voltaj sebebi ile kombi parçaları hasar görmüş olabilir. Bu duruma ancak servis ekipleri müdahale edebilir. Bu sorunu yaşamamak adına da ya da sorunun hiç yaşanmaması adına voltajı düzenleyen regülatörü kullanabilirsiniz.

F31 Arızası: Merkezi ısıtma sensör sorunu: Cihazın ısı algılayıcı sensöründe sorun olduğunu belirten hata kodudur. Bu durumda hangi sensörde sorun olduğu ancak tespit sonrasında bulunabilir. Bu sebeple de Beko Servis‘ini aramalı yardım almalısınız.

F32 Arızası: Dış hava sensör sorunu: Kombide önemli parçalardan biri olan dış hava sensöründe sorun olduğunu belirten arıza kodudur. Çözüm için servis yardımı almalısınız.

F33 Arızası: Kullanım suyu sensör sorunu: Kombide sıcak suyu algılamaya yarayan sıcak su sensöründe sorun olduğunu belirtir. Parça değişimi gerekmektedir ve bu sebeple de kullanıcı olarak yapabileceğiniz herhangi bir işlem olmamaktadır. Sorunun çözümlenmesi adına Beko Servisi’nden yardım almalısınız.

F37 Arızası: Düşük su basınç sorunu: Kombide bulunan suyun eksik olduğunu gösteren arıza kodudur. Kombi su ile de çalıştığı için su değeri basınç ya da bar olarak adlandırılmaktadır. Kombide olması gereken su basınç değeri 1 barın altına düştüğü zaman Beko kombi ekranında bu hata kodu belirir. Kullanıcı olarak bu durumda cihazın ihtiyacı kadar (1,5 bar kadar) su basmanız gerekmektedir. Su basım uygulamasından sonra cihaz normale dönecektir. Sorun düzelmezse de cihazı resetlemeli yine bir düzelme olmaz ise servis yardımı almalısınız.

F59 Arızası: Gaz valfi sorunu: Kombide ateşlemeye sıcak su sağlamaya yardımcı olan önemli parçalardan biri gaz valfidir. Bu hata kodu da gaz grubu, gaz armatörü olarak da bilinen gaz valfinde sorun olduğunu gösterir. Cihaz bu durumda sıcak su sağlamaz. Bu sebeple de kullanıcı olarak cihaza herhangi bir müdahalede bulunmak işe yaramaz. Sorunun düzelmesi adına mutlaka Beko Servisi telefonunu arayarak yardım almalısınız.

Beko Kombi Servis Telefonu : 0850 304 63 78

Google Dost Siteler

Kombi Servisi | Temizlik Şirketleri | Temizlik Şirketi | Boya Badana Ustası | Kombi Yedek Parça | Petshop Mağazası | İlan Ekle | Klima Servisi | Düğün Arabası Kiralama |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *